Press

Ofsetová tlač

Hárková ofsetová tlač na papier s použitím farieb z radu HUBER !NKREDIBLE s vysokou oteruvzdornosťou a rýchlym zasychaním. Jednofarebné (čiernobiele, alebo s miešanou farbou podľa vzorkovníka) tlačoviny typu bloky, návody, tlačivá, noviny cez knihy, brožúry a plagáty v plnej farbe (škálové CMYK) + možnosť dotlače akejkoľvek priamej farby podľa vzorkovníka.
Za viac ako 20 rokov pôsobenia na trhu je nemožné popísať všetky tlačoviny, ktoré prešli našimi strojmi: etikety, tlačivá, noviny, rôzne knihy a kalendáre, katalógy na papiere s plošnými hmotnosťami od 43g až do 750g kartónov. Neváhajte nás kontaktovať na adrese crocus@crocus.sk a vypýtajte si ponuku na Vašu tlačovinu.

Príprava tlače

Tlačové súbory pripravujeme na vlastnom CTP zariadení s fialovým laserom a pracujeme na ekologicky šetrné tlačové platne AGFA Azura VI, ktoré na rozdiel od iných technológií nevytvárajú nebezpečný odpad.

Veľkoplošná tlač – od novebra 2018

S rastúcim dopytom nízkonákladových zákaziek sme spustili veľkoplošnú tlač už od jedného kusa. Potrebujete JEDEN plagát na futbalový turnaj? DVA bannery na bránu firmy? Rollup, „áčko“, prezentačnú stenu, alebo samolepku s logom firmy na svoju dodávku?

Od novembra 2018 tlačíme už aj veľkoplošne na zariadení MUTOH. Na fólie, samolepky, bannery, blueback papier, sieťovinu. Už od 7€ bez DPH  za meter štvorcový. (cena je iba za tlač, podkladový materiál sa účtuje samostatne)

Dokončovacie spracovanie

Po obyčajnom rezaní na požadovaný formát je skladanie-falcovanie (aj na viac lomov a do kríža) základnou dokončovacou operáciou, ktorú vykonováme na stroji MBO. Vaše letáky, brožúrky, propagačné a informačné materiály dostanú skladaním profesionálnejší rozmer ako obyčajný list papiera. Okrem toho ponúkame aj perforáciu pri jednom prechode strojom.

 

 

 

 

 

 

 

Viacstranové produkty finalizujeme na vlastných zariadeniach – k dispozícii šicia linka V1 s čelným orezom. V1 je šitie drôtom na striešku. Maximálny počet strán sa odvíja od hrúbky použitého papiera, neodporúča sa viac ako 64 strán pri 80g papieri. Ak potrebujete viac strán, odporúčame lepenú väzbu V2 – s rovným chrbátom. Kráľom medzi väzbami je niťou šitá väzba v tvrdej obálke. V2 aj V8 vám vyrobíme pod jednou strechou, na vlastných zariadeniach. Okrem toho vieme spracovať aj špeciálne väzby – kalendárové (drôtený hrebeň) aj s palcovým výsekom alebo rôzne kombinácie spomenutých typov.